Interneto svetainės užsikrovimo laikas

Interneto svetainės užsikrovimo laikas yra vienas svarbiausių aspektų virtualioje erdvėje, todėl mes siūlome jį pagerinti.

Amazon.com yra atlikę eksperimentą, kuris įrodė, jog šis tinklalapis prarastų 1.6 bilijono kiekvienais metais, jei tik sulėtintų svetainės užsikrovimo laiką bent 1 sekunde. Tokie gigantai kaip amazon, ebay, aliexpress ir kiti, turi atskiras komandas, kurios dirba vien tik su svetainės greičio optimizavimu. Nors apie tai nekalbama viešai, mes žinome, kad ir Jums nepatinka laukti, kol puslapis užsikraus. Statistika rodo, kad 40% vartotojų paliks Jūsų svetainę, jei ji krausis ilgiau nei 3 sekundes.

Šiais laikais ypač svarbu, kad internetinė svetainė užsikrautų kuo greičiau – tiek mobiliuosiuose įrenginiuose, tiek kompiuteryje. Tai padės išlaikyti esamus, bei pritraukti naujus potencialius, klientus ir sudarys įspūdį konkurentams.

43% vartotojų verčiau pirks prekę iš jūsų konkurentų, nei lauks kol jūsų puslapis užsikraus

Internetinės svetainės užsikrovimo laikas ne ką mažiau svarbus google: jei Jūsų svetainė kraunasi lėtai, google pirmiausiai indeksuos tas svetaines, kurios užsikrauna greitai, tai reiškia – jeigu konkurentų puslapis kraunasi bent viena sekunde greičiau, google indeksuos pirmiausiai jį, o tik po to Jus.

Ištestuoti savo internetinę svetainę galite žemiau esančioje formoje, užsikrovimo laikas turėtų būti ne ilgesnis, nei 2 sekundės ir mes galime padėti tai pasiekti.


Susisiekite su mumis