Internetinės parduotuvės kūrimas

Didieji prekių ženklai, įvairiuose pasaulio kampeliuose, po truputį uždaro savo filialus, nes internetinė prekyba duoda didesnį kapitalą ir lankstumą.

Statistika rodo, jog nuo 2014 iki 2019m. prekyba internete padidėjo 3 bilijonais, ir turi didžiulį potencialą toliau sparčiai augti. Šiais laikais žmonės yra, labiau nei bet kada, linkę apsipirkinėti internetu, pavyzdžiui –  kol stovi automobilių kamštyje ar belaukiant pietų. Kiekvienais metais internetinė prekyba išauga bent 15%.

Šiais laikais žmonės linkę labiau pirkti prekes internetu, taip jie sutaupo laiko ir pinigų.

Internetinės parduotuvės įsigijimas yra stiprus žingsnis šiuolaikiniame technologijų pasaulyje. Jeigu turite savo produktą ir norite jį parduoti ne tik savo aplinkoje, tačiau globaliai, bet neturite internetinės parduotuvės – mes galime Jums padėti ją sukurti. Jau po kelių mėnesių pamatysite, kaip pardavimai ir Jūsų produkto populiarumas pradeda augti.

Internete jūsų produktą gali pasiekti žmonės iš įvairių pasaulio kampelių.

Sukursime internetinę parduotuvę, pakonsultuosime apie administravimą ir marketingą, puslapį suoptimizuosime paieškos sistemoms ir judėsime į priekį, kartu stebėdami progresą.


Susisiekite su mumis